Tesco Poland prowadzi warsztaty strategiczne z DigitalMR i innymi głównymi agencjami badawczymi.

Tesco Logo

Współpraca Agencja-Klient sposobem na poprawę insightu badawczego – Tesco Poland prowadzi warsztaty strategiczne z DigitalMR i innymi głównymi agencjami badawczymi.


Tesco Poland zorganizowało 2-dniowe warsztaty ze swoimi kluczowymi dostawcami badań. Odbyły sie one w Sandomierzu w dniach 31 maja – 1 czerwca. Uczestniczyły w nich działy Customer Insight i CSR z Tesco Poland oraz współpracujące z nimi agencje badawcze, takie jak: DigitalMR, AC Nielsen, Dunnhumby, 4P Research Mix, GFK i SMG/KRC Millward Brown.


Warsztaty odbywały się w atmosferze współpracy. Wymiana doświadczeń i wyników badań umożliwiła lepsze zrozumienie specyfiki handlu detalicznego w Polsce. Dwa dni warsztatów obejmowały serie prezentacji, grup dyskusyjnych, ćwiczeń i burz mózgów. 
Dyskusje i analizy dotyczyły trendów zakupowych i środowiska handlu detalicznego w Polsce, Europie i na świecie. Dzięki temu, uczestnicy byli w stanie głębiej poznać potrzeby klienta i poddać analizie złożone zagadnienia, takie jak doświadczenia zakupowe.


Piotr Idzik, Country Director DigitalMR na Polskę, powiedział: “To motywujące mieć takiego klienta jak Tesco Poland, który chce ułatwiać tego typu dyskusje. Byliśmy zachwyceni wspólną pracą, wymianą pomysłów i zdobytą dzięki temu wiedzą.


Joanna Lorenz, Customer Insight Manager w Tesco Poland, uważa, że: “Warsztaty są bardzo wydajnym sposobem na pobudzenie naszego strategicznego myślenia. Pozwala nam to szybciej krystalizować idee, aby osiągnąć nasz stały cel, czyli dostarczać lepsze doświadczenia zakupowe klientom.

 

Kontakt
Dla dalszych informacji:
Piotr Idzik
pidzik@digital-mr.com
tel: +48 664 050 993
www.digital-mr.com


O DigitalMR
DigitalMR rozumie co ludzie myślą i czują kiedy dzielą się swoimi poglądami online. Agencja oferuje kompleksowe podejście do internetowych badań rynku. Jej specjalizacją jest wykorzystywanie mediów społecznościowych, szczególnie web-listeningu i dedykowanych społeczności internetowych. DigitalMR jest pionierem nowych metod badawczych, takich jak: wywiady grupowe online, video-dzienniczki, bulletin boards oraz etnografia online. DigitalMR jest kierowany przez swojego założyciela i MD, Michalisa Michaela i posiada biura w Warszawie, Londynie, w Nikozji na Cyprze i w Columbus Ohio w Stanach Zjednoczonych.